Последние публикации
| 23.10.12 Правлячий Архієрей прийняв участь у семінарі з викладання курсів духовно-морального спрямування |
|
У роботі семінару взяли участь доцент КДА протоієрей Володимир Савельєв і викладач ігумен Сильвестр (Стойчев), духовенство Вознесенської і Миколаївської єпархій, науковці, педагоги, методисти, керівники навчальних закладів, представники засобів масової інформації. Захід проходив під головуванням старшого викладача кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти МІППО, заступника голови Миколаївського осередку ГО «Всеукраїнське Православне педагогічне товариство» Т.Д. Капустеринської. Програма роботи була надзвичайно насиченою. Учасники познайомилися з перспективами та реаліями викладання курсів духовно-морального спрямування на Миколаївщині, побували на відкритих уроках у 3-му класі ЗОШ №1, у 5-му класі ЗОШ №2 та у 7 класі Южноукраїнської гімназії №1. Вчителі-методисти Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського м.Києва Л.О. Кристальна та Л.С. Євсюкова презентували досвід викладання авторського курсу «Етика: духовні засади». Теоретична частина складалася з доповідей фахівців Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а на завершення програми гості відвідали храм Христа Спасителя м.Южноукраїнська. Фото: Денис Корелов |